Ztraceni v čase 2023

Cena:4400 Kč
Druh:Pobytový tábor
Věk:od 6 do 15 let
Ubytování: Stany s podsadou
Doprava: Vlastní doprava (V Hrutově si děti přebereme s spolu s vedoucími a zdravotníkem půjdou do tábora pěšky. Cesta bude kratičká, zato plná her.)
Zdravotní omezení: Bez omezení

Turnusy

KapacitaObsazenost
1. turnus: 01.07.2023 - 15.07.202332 osob24

Máte rádi dobrodružství? My jo! Proto se pomocí kouzelného lektvaru vypravíme do dávné minulosti na tajnou misi. Ovšem namíchat správný lektvar je docela oříšek, a tak se může stát, že místo zpět do současnosti se vrátíme do úplně jiných časů.

Vypořádáme se se nástrahami všech věků a dokážeme nalézt cestu zpět? Jistě, když do toho půjdete s námi!

Tábor pro všechny dobrodruhy se bude konat u vesničky Hrutov. Tábořiště je ukryto na konci veliké louky, ze tří stran obklopeno lesy. Na tábořišti není elektřina, zato nechybí stany s podsadami a s matracemi, dva vojenské hangáry, srubová kuchyň s krytou jídelnou a vojenská sprcha, dokonce s teplou vodou. V bezprostřední blízkosti tábořiště jsou dva rybníky.

Čeká nás přespání pod širým nebem, vaření na ohni, základy plaveckého a vodáckého výcviku (kánoe, paddleboard, vor…), nízké lanové aktivity, střelba z luku, ze vzduchovky i praku, vícedenní výlety, spousta nejrůznějších her a výzev i tábornické dovednosti… My už se moc těšíme!

Pořadatel

Vestanusu, z. s., Ke Hřišti 216, Velké Chvalovice
Webové stránky: http://www.vestanusu.cz

Kontaktní osoba

Eva Vildmanová, tabor@vestanusu.cz, tel.: 778534337

Poloha tábora

Hrutov, 675 27
Přírodní rezervace U Římské studánky

Přílohy

Fotogalerie