Zelený vítr, Heroltice 2024

Cena:7695 Kč
Druh:Pobytový tábor
Věk:od 6 do 15 let
Ubytování: Chatky, Budova
Doprava: S dopravou (Cesta autobusem tam i zpět)
Zdravotní omezení: Bezlepková

Turnusy

KapacitaObsazenost
1. turnus: 14.07.2024 - 26.07.2024100 osob70

Od roku 2015, pořádáme letní tábory v Herolticích, protože dispozice RS Brněnka a jeho zázemí,  okouzlí každého, který ho navštíví……  I v loňském roce se tábor opět velmi povedl,o čemž svědčí zpětné reakce dětí a rodičů. Proto nemáme sebemenší důvod pořádat tábor jinde…….

Rekreační středisko Brněnka je položeno v romantickém a tichém údolí na břehu řeky Svratky. Je obklopeno lesy a loukami. Toto prostředí nám umožní uspořádat  opět takový program, aby se děti z táboru vracely nadšené. V roce 2012 prošlo RS částečnou rekonstrukcí. Celý areál RS je oplocený. Dominantou je bazén, který díky kvalitní filtraci umožňuje koupání v křišťálově čisté vodě. Dále v areálu najdete  fotbalové hřiště, ohniště a další prostory určené pro zdárný průběh dětské rekreace. Ubytovaní mladších dětí na budově, starší budou ubytované v chatkách.

Táboru se opět zúčastní cca 100 dětí.
Tábor řídí hlavní vedoucí s desetiletou praxí (absolvent kursu akreditovaného Ministerstvem školství).
O každý oddíl se starají dva oddíloví vedoucí (všichni absolvovali školení). Většinou jeden s několikaletou praxí + nováček, který absolvoval s námi 2 až 3 tábory.
Zdravotní zajištění: 2 zdravotnice + promovaný lékař, přímo v areálu RS.
Vaří profesionální kuchaři.

Celotáborová hra: Kalendárium. Každý den tábora bude motivován některým svátkem, nebo jinak významným dnem. Kromě jiných aktivit, jako celodenní výlet a pod., budou účastníci tábora odmeňování za nejrůznější hry, soutěže, dovednosti a pod., táborovými body, díky kterým se budou posouvat k vítězství v CTH.

Pořadatel

Zelený vítr, Maďarská 1460/5, Ostrava, IČ: 75011760
Webové stránky: https://zelenyvitr.cz/

Kontaktní osoba

Miroslav Wisner, wizo@volny.cz, tel.: 739275359

Poloha tábora

Tišnov, 66601
Heroltice

Fotogalerie