Wasteland

Cena:6200 Kč
Druh:Pobytový tábor
Věk:od 9 do 17 let
Ubytování: Stany s podsadou
Doprava: S dopravou (autobus)
Zdravotní omezení: Bez omezení

Turnusy

KapacitaObsazenost
1. turnus: 07.08.2023 - 19.08.202336 osob19

Uběhlo už několik let, co spadla první atomovka na zem. V tu chvíli bylo jasné, že svět už nikdy nebude jako dřív. Až 70% populace bylo vyhubeno. Ti, co přežili jaderné šílenství, toho teď litují, protože to co je čeká venku, je mnohem horší než smrt.

Zbytky jednotky UA se snaží o nemožné, a to zvrátit Russelovo plán. Anomálie, které se začaly objevovat po světě, jsou vlastně časoprostorové díry. UA se snaží tyto díry pochopit a využít je tak, aby se mohli vrátit v čase a zabránit tak jaderné apokalypse. Připojíš se k poslední přeživším a pokusíš se vrátit svět do normálu? Ale pozor! Ne všichni chtějí starý svět zpátky.

Po úspěšném prvním roce jsme rozhodli pokračovat v našem airsoftovém táboře. Oproti minulému roku bude tábor delší. Uskuteční se od 7. 8. do 19. 8. 2023, tedy 13 dní a 12 nocí. Dále se bude tábor lišit i místem. Místo Nezabudic navštívíme tábořiště Podholí, které se nachází kousek od hradu Okoř. Na co se můžeš těšit? Samozřejmě na hodně airsoftových aktivit, které budou jak čistě na zastřílení, tak i příběhové ve stylu LARP. Pomocí workshopů se budeme učit poznávat svoji zbraň. Je super umět za své zbraně střílet, ale ještě lepší je se umět o ní starat a opravit i menší závady. Rozhodně nás nemine zdravověda, orientace a celkové přežití v divočině. Během tábora nás navštíví i opravdový profesionálové.

Cena pro účastníka s vlastním vybavením je 6 200 Kč (v ceně je zahrnuto: doprava autobusem, strava 5x denně, pitný režim, ubytování ve stanech s podsadou, materiál, ceny, pedagogický, zdravotní a provozní doprovod). Cena pro účastníka, který si bude chtít zapůjčit zbraň je 6 800 Kč (zapůjčeno: zbraň, baterie, popruh, zásobník, brýle). Pozor kapacita pro zapůjčení vybavení je 6 zbraní! Tábor je tedy vhodný i pro úplné nováčky.

Minimální počet je 24 účastníků a maximální je 36 účastníků. Tábor je určený pro všechny od 9 do 17 let. Tak neváhej a přijeď si s námi užit.

Přihláška a další informace jsou k dispozici na recepci DDM nebo webu DDM. Do 14 dnů od rezervace je nutné odevzdat vyplněnou přihlášku. Záloha ve výši 2.000 Kč je splatná nejpozději do 28. 2. 2023. Doplatek poukazu je splatný do 31. 5. 2023.

V případě, že vám na pobyt bude přispívat zaměstnavatel, nehradíte zálohu. Tuto skutečnost, prosíme, nahlašte při rezervaci.

Fotografie a videa z tohoto pobytu budou veřejně prezentovány na webu DDM Osek, popř. v dalších médiích a propagačních materiálech.

Pořadatel

Dům dětí a mládeže Osek, Dolnonádražní 269, Osek, IČ: 70825645
Webové stránky: http://www.ddmosek.cz

Kontaktní osoba

Petr Slunečko, slunecko@ddmosek.cz, tel.: 733126151

Poloha tábora

Svrkyně, 25264
táborová základna Podholí

Přílohy

Fotogalerie