TRAHAK CAMP 2024 - HASIČSKÝ TÁBOR (14 DNÍ)

Cena:5450 Kč
Druh:Pobytový tábor
Věk:od 7 do 15 let
Ubytování: Stany s podsadou
Doprava: Vlastní doprava (Táborová základna se nachází na kraji obce Čížov, mezi Kácovem a Zručí nad Sázavou, autem po D1 exit Kácov, popř. Soutice - Zruč nad Sázavou. Dojezd autem až na místo, v obci bus i vlak)
Zdravotní omezení: Bez omezení

Turnusy

KapacitaObsazenost
1. turnus: 13.07.2024 - 27.07.202428 osob15

Termín 13.- 27.7.2024

veškerou dokumentaci (pokyny k platbě, seznam věcí, závaznou přihlášku) Vám pošleme na e-mail

Ubytování: stany s podsadou po 1-2 tábornících

pro kluky a holky 7-15 let

14 DNÍ / 5.450,- Kč , (sleva pro sourozence 5.200,-)

Hledáme dobrodruhy (kluky i holky) do 15let, se schopností přežít bez Wifi a mobilu 15 dní na stanovém táboře hned u řeky Sázavy. Polní tábor je v ARMY stylu, zaměřen na hasičskou a tábornickou činnost, ale i sám tábor je jedno velké dobrodružství.

Protože tábor pořádá Klub vojenské historie a TRAHAK – HASIČSKÝ A TÁBORNICKÝ ODDÍL, můžete počítat na táboře s tím, že budete – jíst z ešusu, spát ve stanu ve spacáku,v noci hlídat tábor, koupat se v řece, střídat se ve službě u kuchyně, zdolávat překážkovou dráhu, plížit se v lese, střílet ze vzduchovky i airsoftových zbraní, seznámíte se se základy požární ochrany, budete používat hasičské hadice, proudnice, džberovky a spoustu dalších věcí. Naučíte se ale také základy bezpečného táboření, první pomoci, bezpečnou manipulaci se zbraní, nožem, sekerou a pilou.Naučíte se zdravovědu a první pomoc, jak přivolat hasiče, záchranku a policii i jak sami pomoci. Zjistíte, co je to azimut a jak se čte v mapách. Kromě nových kamarádů získáte i plno dalších dovedností. Seznámíte se s pravidly požárního sportu, zjistíte svoje možnosti v táborovém běhu TFA i v Závodě požární všestrannosti ZPV, vyzkoušíte si práci hasičů a pod. Vy, co už jste členi kolektivu Mladých hasičů tam u vás doma, získáte nové poznatky a zkušenosti, které se vám budou určitě hodit. Vy, kteří se rozhodujete přidat se k Mladým hasičům, budete mít lehčí rozhodování."Hasičina" vás bude provázet celý tábor.

 A spoustu dalších věcí si necháváme jako překvapení :)

Domů přijedete trošku jiní, protože zjistíte, o čem je kamarádství a že suché ponožky mohou být větší bohatství než třeba mobil.

 

 

Pořadatel

KVH COMBAT PRAHA z.s., Procházkova 635/12, Praha 4, IČ: 27000702
Webové stránky: http://www.combatcamp.cz

Kontaktní osoba

Dagmar Netrefová, dadanet@seznam.cz, tel.: 725998148

Poloha tábora

Praha 4, 147 00
Procházkova 635/12

Fotogalerie