Tábor Zábavička - Marvel

Cena:6100 Kč
Druh:Pobytový tábor
Věk:od 6 do 15 let
Ubytování: Chatky
Doprava: S dopravou
Zdravotní omezení: Bez omezení

Turnusy

KapacitaObsazenost
1. turnus: 04.07.2021 - 17.07.202170 osob0

Program tábora:
V letošním roce se celotáborová hra odehraje v duchu Marvelu, kde vás čeká spoustu zábavných i akčních etapových her. Jsou pro vás připravené také různé a oblíbené klasické táborové činnosti a hry, stezka odvahy (nepovinná), noční bojová hra, diskotéky, táborák, koupání, celodenní výlet.
Kam se letos jede:
Rekreační středisko Meziříčko se nachází u obce Měřín, mezi městy Jihlava a Velké Meziříčí. Je umístěno u rybníka a navazují na ně rozsáhlé jehličnaté lesy. Středisko je vybaveno čtyřlůžkovými chatkami. Jídelna, sociální zařízení a společenská místnost jsou ve zděných budovách. Středisko má několik kvalitních hřišť (volejbal, kopaná, košíková, tenis, stolní tenis), půjčovnu sportovních potřeb a loděk. Mezi chatkami jsou asfaltové cesty.
Dětem bude poskytována strava 5xdenně (snídaně, oběd, svačina, večeře a 2. večeře) Samozřejmostí je pitný režim. Stravu zajišťuje kuchyně umístěná v RS Meziříčko. O děti se starají zkušení vedoucí, hlavní vedoucí je držitelem certifikátu MŠMT. Zdravotnický dozor zajišťuje zdravotní sestra, která má s touto prací bohaté zkušenosti. V případě nutnosti je lékařská péče zajištěna lékaři z Jihlavy případně Velkého Meziříčí.
Další informace:
Přihlášku na LDT Zábavička 2021 je možno stáhnout z našich webových stránek nebo vám ji na požádání zašleme e-mailem nebo poštou.
Podrobné informace o časech a místě odjezdu autobusů, o možnostech úhrady tábora a další doplňující informace vám zašleme, na základě přijaté přihlášky, poštou na přelomu dubna a května. Pokud přihlášku zašlete později (v květnu) budou vám informace zaslány obratem. Prosíme však o co nejrychlejší odeslání přihlášky, nejlépe do konce dubna.

Pořadatel

Zábavička, z.s., Nušlova 2269/3, Praha 5 - Stodůlky, IČ: 26657368
Webové stránky: http://www.os-zabavicka.cz

Kontaktní osoba

Čeledová Martina, Standerova.M@seznam.cz, tel.: 607220028

Poloha tábora

Meziříčko,
RS Meziříčko

Přílohy

Fotogalerie