Tábor "PLUS" Krimi story: Seriálové podsvětí

Cena:5490 Kč
Druh:Pobytový tábor
Věk:od 7 do 17 let
Ubytování: Chatky
Doprava: S dopravou (Možnost dopravy z Prahy i z Moravy či vlastní dopravou)
Zdravotní omezení: Bez omezení

POŘÁDNÁ KRIMINÁLKA ANEB KDYŽ DOBRODRUŽSTVÍ OŽÍVÁ

Kdo by neznal ten super pocit uvelebit se na gauči a pustit si oblíbený seriál z dílny světových streamovacích služeb. U počítače nebo televize se ti tají dech a všechno prožíváš se svými hrdiny. Je jedno, jestli jsou to superhrdinové, vlkodlaci, zombie, jednorožci nebo jiná stvoření. Nejdůležitější je napětí, akce a dobrodružství! Ale není to v pohodlí domova už tak trochu nuda? Nechceš do jednoho z těch příběhů vstoupit a zažít to?

Společně nás čeká jedno velké kriminální dobrodružství, do kterého vstoupíme s velkou intenzitou. Tady už nejsi pouhým divákem, ale stáváš se součástí příběhu! Důležitý bude každý detail, každá stopa a všechny souvislosti. Jak se zdá, ve všem bude mít prsty proslulá seriálová zločinecká banda. Vydej se s námi zjistit, co má zase za lubem. O akci, zápletku a pořádný rozruch nebude nouze.

PROGRAM:

Celý týden se ponese v duchu velkého kriminálního případu. Každý den se mohou účastníci zdokonalovat v různých činnostech dle vlastního výběru a nabídky – tzv. kroužků. Na místě si zvolí, co by chtěli zkusit, co je baví. Součástí dne budou i společné aktivity, jako je táborák, diskotéka a další program po oddílech.

KROUŽKY:

tancování

míčové hry

fotbal

šifry a luštění hádanek

angličtina

deskové hry

kreslení

vyrábění

workout

Jednoznačná volba pro dobrodružné povahy a nerozhodnuté táborníky, třeba i začátečníky, kteří ještě přesně netuší, jaký typ tábora je pro ně ten pravý. Tady můžeš zkusit všechno!

Pořadatel

Cestovní kancelář Topinka, s.r.o., Přemyslovská 21, Praha 3, IČ: 27152251
Webové stránky: https://www.tabory.cz/tema/klasicke-tabory/tabor-plus-krimi-story-serialove-podstveti/

Kontaktní osoba

, prihlasky@tabory.cz, tel.: 602403470

Poloha tábora

Rekreační středisko Spolana, 397 01
Rekreační středisko Spolana Varvažov

Fotogalerie