Survival Camp 2023

Cena:6490 Kč
Druh:Pobytový tábor
Věk:od 12 do 18 let
Ubytování: Bez ubytování
Doprava: Vlastní doprava
Zdravotní omezení: Bez omezení

Turnusy

KapacitaObsazenost
1. turnus: 24.07.2023 - 29.07.202324 osob11

Šestidenní putovní tábor se zaměřením na přežití v přírodě.  Účastníci si v průběhu vyzkouší řešení řady neobvyklých situací spojených s pobytem v přírodě  či v cizím prostředí. 
 Součástí pobytu je trénink pro samostatný pobyt v improvizovaných podmínkách včetně orientace v neznámém prostředí, přípravy stravy a nocování  mimo civilizaci. 
 Účastníci  Survival Campu zažijí, jaké to je přežít bez vymožeností moderního světa, bez věcí denně běžně dostupných. Při tom se nebudou ani chvilku nudit. Hlavním cílem je poradit si za každé situace, i když to často nebude snadné.  Pobyt je založen na získávání i sdílení zážitků a zkušeností v přírodě.
 Základní vybavení: vlastní spacák, karimatka, dostatečně velký batoh a vhodné oblečení i obuv k pobytu a putování v přírodě. Podmínky pobytu i požadavky na vybavení jsou záměrně ztížené, organizátoři však poskytnou všem maximální podporu, zázemí a zkušenosti.
 Pobyt je vhodnýpro zdravé a odvážné juniory od 12 let (ukončený 6. ročník ZŠ)
Cena: 6 490 Kč 
 V ceně tábora je zahrnuto: stravování po celou dobu, náklady na program, ubytování, pedagogický a zdravotní dozor.
 UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE:
PROGRAM JE ZALOŽEN NA ŘÍZENÉ SIMULACI NÁROČNĚJŠÍCH A KRIZOVÝCH ŽIVOTNÍCH SITUACÍ A JEHO PRIMÁRNÍM CÍLEM JE ROZVOJ KLÍČOVÝCH ŽIVOTNÍCH DOVEDNOSTÍ ÚČASTNÍKŮ. JEDNÁ SE O VOLNOČASOVÝ POBYT, ALE NIKOLI O ODDECHOVOU ZÁLEŽITOST TYPU “HLÍDÁNÍ DĚTÍ”!

Pořadatel

Kačice letí, z.s., Masarykova, 43, Kačice, IČ: 6323324
Webové stránky: http://www.zazitkovekempy.cz

Kontaktní osoba

Pavel Štáfek, info@zazitkovekempy.cz, tel.: 604 958 146

Poloha tábora

Kačice, 27304
Masarykova 43

Fotogalerie