Příměstský tenisový tábor

Cena:3800 Kč
Druh:Příměstský tábor
Věk:od 4 do 18 let
Ubytování: Bez ubytování
Doprava: Vlastní doprava
Zdravotní omezení: Bez omezení

Turnusy

KapacitaObsazenost
1. turnus: 08.07.2024 - 12.07.202412 osob8

Již každým rokem pořádáme příměstské tenisové tábory. Letos opět v areálu pedagogické fakulty Ostravské univerzity - ITP Tenis Park. Děti si s námi užijí spoustu legrace, zasportují si, poznají nové kamarády, ale především se naučí nebo vylepší své tenisové dovednosti. 

Příměstský tábor je sportovně zaměřen. Náplní jsou kondiční cvičení, tenisové techniky, pohybové dovednosti, tenisová taktika, hry na rozvoj a koordinaci, sparingové zápasy nebo třeba míčové sporty. V průběhu týdne je do odpoledního programu zařazena také násvtěva koupaliště a ZOO.

Co nás čeká… Dopolední program startuje v 8:00 a bude obsahovat rozcvičení poté tenisový trénink spojený s kondiční přípravou. Na 12 hodin je plánovaný oběd (výběr z meny) s odpočinkem, kdy se s dětmi rádi bavíme hraním společenských her. V odpoledním programu budou zařazeny sparingové zápasy a dále různé herní pohybové aktivity. Tréninkový den zakončíme strečinkem, kompenzačními cvičeními a relaxem u bazénu. Předpokládaný konec našeho tréninkového dne je v 17:00.

Po celou dobu mají děti zajištěný pitný režim, oběd a svačinu.

Cena zahrnuje pronájem sportoviště, kvalifikované trenéry, oběd, svačinky, celodení pitný režim a pestrý program.

Pořadatel

Nikola Mecová, Závodní 865/11, Ostrava

Kontaktní osoba

Nikola Mecová, nikolkamecova@seznam.cz, tel.: +420732502284

Poloha tábora

Ostrava, 70900
Fráni Šrámka 1121/3

Fotogalerie