Prázdninová škola čar a kouzel v Rozsochách

Cena:5990 Kč
Druh:Pobytový tábor
Věk:od 6 do 15 let
Ubytování: Budova
Doprava: Vlastní doprava (Udělejte si výlet na Vysočinu a přijeďte k nám se svými dětmi.)
Zdravotní omezení: Handicapované

Turnusy

KapacitaObsazenost
1. turnus: 01.07.2023 - 08.07.202326 osob11
2. turnus: 09.07.2023 - 16.07.202326 osob14

Magické léto, plápolající oheň a kouzelná přátelství...to vše patří k nezapomenutelným prázdninám. Malí táborníci se sjíždějí do Prázdninové školy čar a kouzel v Rozsochách a těší se na nová dobrodružství. Něco je cítit ve vzduchu...kouzelnický svět se dostává na rozcestí. Bludovít obchází místní lesy a mění staré pořádky. Kouzelníci si musí osvojit různé dovednosti, aby mu mohli vytřít zrak. O to tu tenhle rok běží...

Pobyt je spojený převážně s přirozeným pohybem, každodenními hrami v lesích, na polích a loukách, prostě s trávením prázdninových chvil v přírodě. Cílem je přispívat k harmonickému rozvoji prostřednictvím sportovních aktivit, pobytem v přírodě propojeným s „povídáním“ a rozvojem sociálních dovedností dětí.

Cílem aktivit je rozvíjet osobnostně sociální rozvoj dětí, vytvářet funkční vztahy, navazovat nová kamarádství a užít si spostu zábavy. Kromě celotáborové hry na děti čeká i celodenní výlet, koupání, posezení u ohně, opékání špekáčků a noční hra. 

Ubytování dětí během celého tábora bude v apartmánech v malebné vesnici Rozsochy v penzionu U Pazderů (Rozsochy 92, 592 57). Tato lokalita je příhodná k podnikání různorodých výletů do přírody, k vodě nebo do města. Program si můžeme zpestřit v blízkém městě Bystřice nad Pernštejnem návštěvou vybavené sportovní haly s vnitřním i venkovním bazénem.

Součástí ubytování je:

  • travnaté hřiště,
  • společenská místnost
  • venkovní posezení nejenom pod pergolou.

Táborníci jsou tedy ubytováni ve dvou apartmánech s celkovou kapacitou 25 – 30 lůžek, každý apartmán má své sociální zařízení i malou kuchyňku. Hned u penzionu je možnost parkování.

Pořadatel

Volnočasovky SPORT, z. s., Rozsochy 62, Rozsochy, IČ: 4885678
Webové stránky: https://www.volnocasovkysport.cz/letni-detske-tabory/

Kontaktní osoba

Mgr. Hana Pazderová, info@volnocasovkysport.cz, tel.: 607893690

Poloha tábora

Rozsochy 92, 59257
Rozsochy 92

Fotogalerie