Poslední volná místa na oblíbený letní jazykový Tábor 007!!!

Cena:7770 Kč
Druh:Pobytový tábor
Věk:od 6 do 15 let
Ubytování: Chatky
Doprava: S dopravou
Zdravotní omezení: Bez omezení

Turnusy

KapacitaObsazenost
1. turnus: 22.07.2024 - 31.07.2024100 osob95
2. turnus: 03.08.2024 - 12.08.2024100 osob94

Máme poslední volná místa na oblíbeném letním jazykovém Táboře 007, tak neváhej a přidej se k nám a zažij dobrodružství s Alchymisty a Golemem. Připraven je bohatý program a o zábavu rozhodně nebude nouze! Budeme se na Tebe těšit!

Letní dobrodružství: Vydej se s námi za Alchymisty a Golemem

Hledáme fajn holky a kluky, kteří chtějí zažít dobrodružství a strávit skvělé prázdniny plné zábavy. Pojeď s námi v létě na Tábor 007. V létě se společně podíváme do doby Rudolfa II. Tajemná středověká Praha. Kejklíři, kouzelníci a hlavně alchymisté. Rudolf II. je nadšenec do umění a do kultury a také do alchymie. Zve na svůj dvůr různé učence, ale také šarlatány. V plánu je vyrábět zlato, nápoj neviditelnosti nebo třeba zkoumat hvězdy. Existuje tajné společenství, které se chystá zmocnit golema – oživit ho a ujmout se vlády. V tom je třeba jim zabránit a magický šém najít první. Čekají nás nástrahy a velké dobrodružství. Chceš být u toho? Přidej se k nám. Tábor bude jako vždy perfektní. Užijeme si spoustu zábavy. SEE YOU SOON!

Informace pro rodiče

Můžete se spolehnout, že Vaše děti zažijí letní tábor, ze kterého si odnesou mnoho skvělých zážitků. Na účastníky tábora čeká nabitý program plný rozmanitých aktivit, při kterých si užijí perfektní zábavu. Navíc se zdokonalí v angličtině. Kombinujeme tradiční prvky, které k táboru patří a současné zájmy dětí. Tábor 007 splňuje veškeré standardy kvalitního letního tábora. O účastníky se postarají zkušení vedoucí. Můžete se spolehnout na kvalitní stravování i ubytování – to vše krásném v prostředí Lužických hor. Tábory organizujeme více než deset let a na našem Facebookovém profilu můžete najít stovky kladných recenzí od rodičů dětí, které se tábora účastnily.

 

Pojede s námi (nebo i celkově na tábor) Vaše dítě poprvé? Na tuto situaci jsme připraveni a hned na začátku všechny nováčky zapojíme a seznámíme, aby skvěle zapadli. 

 

Co je v ceně?

30 hodin s angličtinou (zábavnou a příjemnou formou)

Bohatý program (aktivity od rána až do večera)

Příjemné ubytování (chatky nebo stany s podsadou)

Kvalitní stravování (5 jídel denně + pitný režim)

Zdravotnický dozor (zdravotník stále přítomen)

Výhry v soutěžích (plyšáci, sladkosti, medaile apod.)

Táborové tričko + zpěvník + magický náramek

 

Dopravu až na místo pro vás zajistíme, nebo je možnost přivézt děti na místo.

K platbě tábora je možno využít firemních benefitů. 

 

Jakékoli dotazy Vám rádi zodpovíme na uvedeném telefonním čísle, případně e-mailu. Další podrobnosti najdete na našich internetových stránkách.

Kontaktní údaje

TEL: 734 142 528 

E-MAIL: info@tabor007.cz

WEB: www.tabor007.cz

 
 

Pořadatel

Jazykový tábor 007, Zenklova 24/54, Praha, IČ: 17287961
Webové stránky: https://tabor007.cz/

Kontaktní osoba

Karel Pátek, info@tabor007.cz, tel.: +420 734 142 528

Poloha tábora

Sloup v Čechách, 47152
Cvikovská 25

Fotogalerie