POKLAD NA STŘÍBRNÉM JEZEŘE

Cena:5200 Kč
Druh:Pobytový tábor
Věk:od 6 do 15 let
Ubytování: Stany s podsadou
Doprava: S dopravou, Vlastní doprava (čas srazu a odjezdu bude upřesněn)
Zdravotní omezení: Bez omezení

Turnusy

KapacitaObsazenost
1. turnus: 01.07.2023 - 15.07.202350 osob40

O TÁBOŘE

Tábor se nachází v Černousech, jež je obec na severu Čech, v okrese Liberec Libereckého kraje.Tradiční dětský tábor s ubytováním po dvou ve stanech s podsadou a s přírodním koupáním hned u tábora. V hlavní budově je umístěna jídelna a  malá a velká společenská místnost.  Vedle hlavní budovy po cestě ke stanům se nachází budova se sociálním zařízením, se sprchami a tábor zakončuje z druhé strany krásné venkovní posezení s možností promítání. V táboře je umístěno sportoviště a ohniště.  Velká louka a les okolo tábora vyzývají ke spoustě zábavných her a přespání v přírodě.

JAKÝ PROGRAM ČEKÁ DĚTI?

Pro děti je připraven nepřetržitý program přizpůsobený věku a aktuálnímu počasí – sportovní hry, poznávání přírody, rukodělná a výtvarná činnost, táboráky s kytarou, diskotéky, promítání večerních pohádek, koupání, vaření jídla v přírodě, sportovní turnaje, noční hry, výlety do přírody a za památkami, přenocování v přírodě… Po celý pobyt děti soutěží v celotáborové hře na téma \\“POKLAD NA STŘÍBRNÉM JEZEŘE\\“.

Kdo se věnuje dětem?

Díky soustavnému vzdělávání s dětmi pracují výhradně proškolení vedoucí a instruktoři. Jsme uznanou organizací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy pro práci s dětmi a mládeží. Někteří mají navíc praxi u nás již od dětských let.  Ve funkcích se můžeme tudíž střídat, a tak nám to přijde i zábavnější.

Pořadatel

Asociace TOM ČR, TOM 20509 ŠTÍSTKA, Broumovská 700, Liberec 6, IČ: 19138199
Webové stránky: http://www.stistka.cz

Kontaktní osoba

Heckenbergerová Hanka, stistka.atom@gmail.com, tel.: 730 106 846, 606 090 737

Poloha tábora

Černousy, 463 73
Polní Domky

Fotogalerie