Po stopách pirátů

Cena:7900 Kč
Druh:Pobytový tábor
Věk:od 6 do 15 let
Ubytování: Chatky
Doprava: S dopravou
Zdravotní omezení: Bez omezení

Turnusy

KapacitaObsazenost
1. turnus: 30.06.2024 - 13.07.202460 osob0

Program tábora:

V letošním roce se celotáborová hra odehraje v duchu pirátů , kde vás čeká spoustu zábavných i akčních etapových her. Jsou pro vás připravené také různé a oblíbené klasické táborové činnosti a hry, stezka odvahy (nepovinná), noční bojová hra, diskotéky, táborák, koupání, celodenní výlet.

Kam se letos jede:

Rekreační středisko Křížanov se nachází u obce Křižanov, u města Velké Meziříčí. Je umístěno u rybníka a navazují na ně rozsáhlé jehličnaté lesy. Středisko je vybaveno čtyřlůžkovými chatkami i vícelůžkovými chatami. Jídelna, sociální zařízení a společenská místnost jsou ve zděných budovách. Středisko má několik kvalitních hřišť (volejbal, kopaná, košíková, tenis), půjčovnu sportovních potřeb.

Dětem bude poskytována strava 5xdenně (snídaně, svačina, oběd, svačina a večeře ) Samozřejmostí je pitný režim. Stravu zajišťuje kuchyně umístěná v RS Křižanov. O děti se starají zkušení vedoucí, hlavní vedoucí je držitelem certifikátu MŠMT. Zdravotnický dozor zajišťuje zdravotní sestra, která má s touto prací bohaté zkušenosti. V případě nutnosti je lékařská péče zajištěna lékaři z Jihlavy případně Velkého Meziříčí.

Pořadatel

Zábavička, z.s., Nušlova 2269/3, Praha 5 - Stodůlky, IČ: 26657368
Webové stránky: http://www.os-zabavicka.cz/

Kontaktní osoba

Čeledová Martina, zabavicka1@seznam.cz, tel.: 607220028

Poloha tábora

Křižanov 320,
DRAK rekreační střediska

Přílohy

Fotogalerie