OSTROV POKLADŮ (Letní dětský tábor Orlíci)

Cena:4800 Kč
Druh:Pobytový tábor
Věk:od 6 do 14 let
Ubytování: Chatky
Doprava: S dopravou (Odjezd z Prahy - Cholupic)
Zdravotní omezení: Bez omezení

Turnusy

KapacitaObsazenost
1. turnus: 12.08.2023 - 21.08.202348 osob47

Letní dětský tábor Orlíci 2023 je pořádán v termínu 12.-21.srpna 2023 v krásném prostředí lesů u obce Ferdinandov u Hejnic, kdy děti provede táborem etapová hra Ostrov Pokladů.

 

Naše tábory pořádáme od roku 2015, od roku 2017 pod hlavičkou Spolu volnočasových aktivit Cholupuice, který má své sídlo v Praze - Cholupicích. Tábor vedou dva zkušení vedoucí – Andrea Duchoňová a Jan Trachta. Oba jezdí na tábory již přes 17 let, kde vedli děti nejrůznějších kategorií. Andrea Duchoňová navíc každé léto vede koňské tábory a pořádá nejrůznější akce, prošla také zdravotnickým kurzem a na táboře se stará i o zdraví dětí. Jan Trachta působí několik let jako trenér mládeže u dobrovolných hasičů, na táborech si vyzkoušel i roli zástupce hlavního vedoucího, převážně měl na starost program etapové hry.

 

O děti se starají vedoucí a praktikanti, kteří jsou z velké části odchovanci uběhlých ročníků či minulých táborů, s prací u mládeže mají zkušenosti, někteří z nich také působí u hasičské mládeže. O naše žaludky se stará kuchařský tým pod vedením Jakub Duchoně. Děti mají stravu 5x denně a celodenní pitný režim.

 

Od roku 2020 pořádáme tábor v táborové základě v obci Ferdinandov u Hejnic v Jizerských horách. Děti jsou ubytovány v dřevěných dvoulůžkových chatkách. V táboře se též nachází zděná budova, ve které se nachází kuchyň, ošetřovna, marodka, toalety a sprchy, a též velká klubovna, která slouží pro stravování i pro program během špatného počasí. V areálu je volejbalové hřiště, ohniště a nedaleko se nachází rybník, který se dá využít během teplého počasí. V okolí tábora jsou nám k dispozici louky a lesy, které využíváme během našeho programu.

 

Popis tábora: Táborová základna se nachází na okraji obce Ferdinandov u Hejnic v Jizerských horách. Děti jsou ubytovány v dřevěných dvoulůžkových chatkách. V táboře se též nachází zděná budova, ve které se nachází kuchyň, ošetřovna, marodka, toalety a sprchy, a též velká klubovna, která slouží pro stravování i pro program během špatného počasí. V areálu je dispozici volejbalové hřiště, ohniště, nedaleko se nachází rybník, který se dá využít během teplého počasí. V okolí tábora jsou nám k dispozici louky a lesy, které budeme využívat během našeho programu.


Stravování: Strava je zajištěna 5x denně (snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, večeře), po celou dobu tábora je zajištěn pitný režim. Stravování zajišťují naši zkušení kuchaři. Každé dítě si musí přivést vlastní ešus a plechový hrníček. Příbory budou k dispozici v táboře, ty si děti vozit nemusí.


Doprava: Doprava je zajištěna pro všechny účastníky autobusem, a to z Cholupic, konkrétně z místa před bývalým kulturním domem, u zastávky MHD Cholupické náměstí.

 

Informace o ročníku 2023:

etapová hra: Ostrov pokladů

termín: 12. - 21. srpna 2023

cena: 4.800,- / osoba

 

Více informací najdete na www.spoleksvach.cz

Pořadatel

Spolek volnočasových aktivit Cholupice, K Závorám 146, Praha 12, IČ: 6188141
Webové stránky: http://www.spoleksvach.cz

Kontaktní osoba

Jan Trachta, svach.tabor@gmail.com, tel.: 606600757

Poloha tábora

Hejnice, 46362
Ferdinandov 207

Přílohy

Fotogalerie