OlbramChallenge 15 - 19 let

Cena:3900 Kč
Druh:Pobytový tábor
Věk:od 15 do 19 let
Ubytování: Stany s podsadou
Doprava: Vlastní doprava
Zdravotní omezení: Cukrovka, Jiná omezení, Bezlepková

Turnusy

KapacitaObsazenost
1. turnus: 19.08.2023 - 28.08.202330 osob15

Zažij víc!

Hlavní náplní outdoorového tábora OlbramChallenge je smysluplné trávení času a učení se věcí, které se účastníkùm budou hodit do jejich budoucího života. Přesněji takové věci, které se nenaučí ve škole. Soustředit se budeme především na životní hodnoty, celkové smýšlení účastníkù, a také na posílení motivace teenagera k tomu, aby byl schopen se vydat správným směrem k jeho vysněné budoucnosti.

Naším hlavním cílem je, aby účastníci poznali lépe sami sebe. Formou zážitkové pedagogiky je celý týden budeme motivovat k nalezení svých schopností, dovedností či reakcí, které doposud v sobě neobjevili. Tábor není jen o „hraní“, budeme překonávat všemožné výzvy, které účastníky posunou mílovými kroky dál od ostatních vrstevníkù, kteří tábor neabsolvovali.

O programu je poměrně zbytečné mluvit, jelikož dokud si to nezažiješ, nemáš šanci si to představit.

Pojeďte s námi a pocítíte jedinečnou atmosféru tábora, která je každý rok v jiném stylu. V roce 2022 jsme oslavili 10. výročí tohoto táboru zopakováním si všech témat předchozích proběhlých ročníků. Ať už jde o Agenty, Walking death, Hvězdnou bránu, Matrix, či Lockdown, máte se na co těšit! Vyzkoušíme si různé noční bojovky, Olbram Race (na motivy Spartan Race), dále larpovou hru na motivy HungerGames, workshopy, noční přepad a mnohem, mnohem víc... Nezapomeneme na kolektivní sporty, procvičíme si i zručnost. Nalezneme umělecké vlohy každého účastníka, nebude chybět ani přespání v přírodě. Zdolávání náročných úkolù, nutnost spolehnout se jeden na druhého, společné zážitky – to vše vede k budování opravdové komunity a celoživotních přátelství. Každá překážka nás společně posune dál. Videa a recenze z loňských ročníků řeknou mnohem více než popsaný program.

Pořadatel

Pionýr, z. s. - PS Kopřivnice, Sokolovská 393/3, Kopřivnice, IČ: 67340547
Webové stránky: https://www.olbramchallenge.cz/outdoorcamp.html

Kontaktní osoba

Miroslav Klimecký, miroslavklimecky@gmail.com, tel.: 777745887

Poloha tábora

Kopřivnice, 742 58
Sokolovská 393/3

Fotogalerie