Letní tábor | Krásy krkonošské přírody

Cena:4990 Kč
Druh:Pobytový tábor
Věk:od 6 do 16 let
Ubytování: Budova
Doprava: S dopravou, Vlastní doprava (Autobus z Prahy nebo vlastní)
Zdravotní omezení: Bez omezení, Cukrovka

Turnusy

KapacitaObsazenost
1. turnus: 14.07.2024 - 20.07.202460 osob0

Ahoj malý táborníku ať už je to tvůj první tábor nebo jsi s námi někdy za zábavou vyrazil rádi tě vidíme. Letos tě s námi čeká nový kopec srandy. Protože Sblížení s přírodou může být víc zabavné než jsi čekal/a. Čeká tě poznání přírody samotné od světa zvířat až po vesmír.

Nejsme jen tak obyčejný tábor a to nejsou ani naši instruktoři. Věnují se své práci jak v létě tak v zimě a tím mohou nabídnout velkou škálů informací a sni i spojený zážitky. Znáte například legendu o souhvězdí Kasiopey? Tábor je připravený pro děti od 6-16 Let. 

Tábor se nachází v krásném horském středisku Harrachov který se nachází v KRNAPu. Taky zde stojí legendární Mamutí můstky ale nám zde jde o to děti sblížit s přírodou a proto se Harrachovsko hodí nejlíp.

Většina času na táboře je věnována dobrodružství v přírodě a vzdělávání se nových věcí. Můžeš se zlepšovat ve svých dovednostech a soutěžit v různých hrách a aktivitách, které pro tebe máme připravené. Každou výzvu budeme slavit, ať už na táborové diskotéce nebo při jiných zábavných akcích. A když budeš mít volno, můžeš si užít trampolínu, rafting, paddleboarding nebo pingpong.

Pořadatel

Adventure Company s.r.o, Harrachov 611, Harrachov, IČ: 4437772
Webové stránky: https://adventurecompany.cz/letni-tabor-krkonose-harrachov/

Kontaktní osoba

Jan Tumpach, info@adventurecompany.cz, tel.: 602665775

Poloha tábora

Harrachov, 51246
Harrachov 611

Fotogalerie