LETNÍ PŘÍŠERÓZNÍ CAMP - HOTEL TRANSYLVÁNIE

Cena:8230 Kč
Druh:Pobytový tábor
Věk:od 6 do 16 let
Ubytování: Stany s podsadou
Doprava: S dopravou (Autobusem z/do Ostravy)
Zdravotní omezení: Bez omezení

Turnusy

KapacitaObsazenost
1. turnus: 27.07.2024 - 10.08.202460 osob40

Vážení rodiče, milé děti, milovníci příšerek i strašpytlíci,

hrabě Drákula a jeho příšerózní parta otevírají brány do oázy nadpozemské zábavy. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost, která se smrtelníkům naskytne jen jednou za 10 000 let. Čeká vás 15 dní v Příšerózním CAMPU, poznáte tajemství Transylvánie a užijete si nezapomenutelné dobrodružství s legendárními příšerkami.

Příšerózní CAMP se nachází v Jeseníkách – Nových Heřminovech a je určen pro děti ve věku 6-16 let. Originální celotáborová hra je vyladěná do posledního detailu a nadchne ostřílené táborníky i nováčky. Nemá vaše dítko zrovna pro strach uděláno, nebo zvažujete zda bude téma bavit i vašeho teenagera? Rozhodně! Program uzpůsobujeme malým i velkým dětem.

O TÁBOŘIŠTI

Naše milované útočiště se nachází v obci Nové Heřminovy cca 7 km od města Bruntál. Tábořiště je zasazeno do kouzelné přírody Jeseníků. Příšerózní CAMP je obklopen malebnými loukami nemrtvých a začarovaným lesem, jsme tak skvěle chráněni před zraky lidí. Součástí tábořiště jsou oblíbené říční lázně, kde se v horkých letních dnech můžete osvěžit. Samozřejmostí je velké hřiště, síť na monsterball a ohniště. Komfortní ubytování poskytují dvoulůžkové stanové hrady s podsadou. Za deštivých dnů si prohříváme kosti ve vyhřívaném srubu, kde máme kuchyň, jídelnu a zázemí pro filmové večery a diskošky. Pro děti jsou v blízkosti stanů v noci osvětlená splachovací wc a umývárny s pitnou vodou. V chatě se nachází sprchy a zázemí pro zdravotníka. Příšerózní CAMP je krásné místo s tradiční táborovou atmosférou a zázemím, které odpovídá našim přísným hygienickým i organizačním požadavkům. Tábořiště je připojeno k elektrické síti, z kapacitních důvodů však nelze dětem dobíjet mobily ani jinou elektroniku.

PROGRAM

Děti se mohou těšit na magických a dobrodružných 15 dní s příšerkami. Náš program je autorský, originální a plný překvapení. Úžasné kostýmy, atmosféra, vtipné i magické scénky, promyšlené hry a spoustu zábavy. Na programu si dáváme velmi záležet, chceme, aby si děti z tábora odnesly maximum zážitků, všestranně se rozvíjely a radovaly se od rána do večera. Program je inspirován oblíbeným Hotelem Transylvánia a legendami o příšerkách všeho druhu. Program uzpůsobujeme malým i velkým dětem a potěší srdce každého táborníka. Chce vaše starší dítě zažít opravdu strašidelnou atmosféru Transylvánie? ANO! Mrňousci se zase budou těšit z žertíků a zábavy s přátelskými strašidly. Ráno začínáme originálními rozcvičkami. Dopolední a odpolední program je plný her, zábavy, pohybových aktivit, výletů, tvoření a to vše na míru příšeróznímu tématu. Zaměřujeme se na všestranný rozvoj dětí a týmovou spolupráci. Rádi putujeme přírodou a poznáváme tajemné okolí Transylvánie. Večer si promítáme filmy, zpíváme u táboráku nebo třeba tancujeme na diskotéce. Tajemná atmosféra po setmění je ideální pro dobrodružné noční hry a také stezku odvahy. Pro děti chystáme také každoročně speciální program jako překvapení (loni například nafukovací atrakce a ukázka bojových umění Wing Tsun spojená s kurzem sebeobrany) a výlet.

DOPRAVA

Doprava dětí je zajištěna příšerbusem (autobusem) s odjezdem z Ostravy, bližší informace k odjezdu naleznete níže na této stránce v sekci informace k odjezdu v průběhu jara 2024. Po předchozí domluvě je možnost dovézt dítě přímo do tábořiště na adresu LDT Nové Heřminovy, 79201 Bruntál.

STRAVA

Děti se mohou těšit 6x denně na skvělé jídlo z naši táborové kuchyně, která je jedním ze skvostů našeho tábora. Čerstvé dobroty připravují skvělí kuchtíci v čele s vyhlášeným šéfkuchařem hotelu Transylvánia Quasimodem Wilsonem. Jídlo je poctivé, pestré, zdravé, chutné a potěší i ty nejmlsnější jazýčky. Snídaně máme rádi pestré a děti mají vždy na výběr třeba párečky s pečivem a kečupem a nebo vafle s nutellou a banánem. Pro zájemce jsou každé ráno k dispozici i cereálie s mlékem nebo musli s jogurtem a ovocem. Samozřejmostí je teplý čaj, kakao nebo bílá káva. Na dopolední svačinku máme rádi ovoce. K obědu si pochutnáme na polévce a druhém chodu s kompotem či salátkem. Na odpolední svačinku nám chutná třeba jogurt nebo perníček. Večeře máme každý den teplé a pokud mají děti hlad třeba ještě před spaním, nabízíme vždy možnost i druhé lehčí večeře – např. pečivo s pomazánkou. Pokud mladý táborník některou položku z denního jídelníčku nejí, snažíme se nabídnout alternativu, aby měly děti vždy plná bříška a úsměv na tváři. Děti mají nepřetržite k dispozici nápoje – čaj, pitnou vodu nebo vodu s ovocným sirupem. Pro mlsné jazýčky se každý den v odpoledním klidu otevírá strašidelný bufet, kde si děti mohou koupit třeba nanuk nebo nějakou dobrotu.

MANDRAGORA (PŘÍŠERÓZNÍ) TEAM

Za našimi CAMPY stojí tým špičkových lidí, kteří jsou nejen kvalifikovaní, ale také skvěle sehraní. Tábory děláme srdcem s maximálním nasazením a klape nám to jako švýcarským hodinkám. Děti po celý den hlídají vedoucí a instruktoři, na které se mohou mladí táborníci s čímkoli obrátit. Všichni vedoucí a instruktoři na našich táborech sami vyrostli a nyní s nadšením předávají své zkušenosti mladší generaci. Dětem se maximálně věnujeme, jeden tým o cca 15 dětech mají na starost vždy 2 dospělí. Počet dospělých na táboře je nadstandardní, což nám umožňuje vytvářet jedinečný program a maximálně se věnovat dětem. Skvělý program garantuje náš programový vedoucí se svými pomocníky.

Na táboře je po celou dobu přitomný zkušený lékař a další zdravotníci, pečující o jakékoli obtíže, které mohou děti v půběhu tábora potkat – klíšťata, vosí bodnutí, odřeniny apod. Zdravotníci také dávkují dětem léky, pokud nějaké užívají. Klidný spánek dětí v tábořišti hlídají noční hlídači.

Mandragora CAMPY jsou pro náš team posláním a moc nás baví. Bavily nás jako děti a jsme šťastní, že baví i naše děti a taky vaše děti.

Hlavní vedoucí letního CAMPU je Ing. Kateřina Lupinská.

CENA ZAHRNUJE

 • doprava příšerbusem (autobusem) z Ostravy tam i zpět
 • ubytování v dvoulůžkových stanových hradech (stanech) s podsadou
 • kvalitní strava 6 x denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře, 2. večeře)
 • pitný režim (24 hod dostupné nápoje vč. oblíbené čachtické směsi)
 • úžasný autorský program, vyladěný do posledního detailu
 • magická atmosféra plná překvapení
 • atrakce a nadstandardní program (např. skákací hrady, kouzelník)
 • výlety
 • odměny, dárky a rekvizity ke hrám
 • dozor zkušených vedoucích a legendárních příšerek
 • přítomnost lékaře/zdravotníka
 • noční ostraha

Někteří zaměstnavatelé či zdravotní pojišťovny přispívají na dětské tábory, rádi vám vystavíme potřebné potvrzení k vyřízení příspěvku.

Pokud má vaše dítě speciální dietní opatření např. intoleranci na lepek, laktózu apod., neváhejte nás kontaktovat, jsme schopni pro vaše dítě jídelníček za příplatek po předchozí domluvě adekvátně přizpůsobit. O závažných alergiích (např. na bodnutí hmyzem nebo u potravinových alergií) jsou rodiče povinni nás předem informovat, možnosti pobytu vašeho dítěte na letním táboře s vámi rádi prodiskutujeme.

Upozorňujeme rodiče, že náš letní CAMP je zotavovací akce, které se mohou zúčastnit pouze děti, kterým jejich pediatr vydá platné a kompletní potvrzení o zdravotní způsobilosti. Na zotavovací akci nelze přijmout dítě např. bez kompletních povinných očkování.

Pořadatel

Mandragora z.s., Na Horečkách 239, Budišovice, IČ: 27020002
Webové stránky: https://www.mandragora.camp/services/letni-priserozni-camp/

Kontaktní osoba

Ing. Kateřina Lupinská, info@mandragora.camp, tel.: 737283870

Poloha tábora

Budišovice, 74764
Na Horečkách 239

Fotogalerie