LETNÍ AVENGERS CAMP

Cena:5280 Kč
Druh:Pobytový tábor
Věk:od 6 do 16 let
Ubytování: Stany s podsadou
Doprava: Vlastní doprava (LDT Nové Heřminovy, 79201 Bruntál)
Zdravotní omezení: Bez omezení

Turnusy

KapacitaObsazenost
1. turnus: 24.08.2024 - 31.08.202460 osob35

Znáte Avengers, nejlepší superhrdinský tým všech dob? Jsou to neohrožení supráci s úžasnými schopnostmi, kteří chrání svět před nebezpečím.
Nyní však stojí před velkou hrozbou. Titán Thanos a jeho stoupenci ohrožují svým zlověstným plánem osud všehomíra. Staňte se superhdiny a superhrdinkami a pomozte Avengers zachránit svět.
Těšit se můžete na opakování úžasného programu inspirovaného světem MARVEL, superhrdinský výcvik pod vedením legendárních hrdinů nebo putování vesmírem. Zažijte nezapomenutelné léto s oblíbenými superhrdiny jako je Iron Man, Spiderman, Hulk, Thor, Black Widow, Kapitán Amerika, nebo třeba Strážci galaxie.
Podaří se nám společně posbírat kameny nekonečna, dříve než Thanosovi, a zachránit svět?
Suprové dobrodružství se blíží….

O tábořišti

Tábořiště se nachází v obci Nové Heřminovy cca 7 km od města Bruntál. Tábořiště je zasazeno do malébné přírody Jeseníků. V bezprostřední blízkosti tábora je les, který často využíváme v táborovém programu. Táborem protéká řeka, kde se v horkých letních dnech rádi koupeme. Děti jsou ubytovány ve dvoulůžkových stanech s podsadou. Dále máme k dispozici vyhřívaný srub s kuchyní a jídelnou, kde máme teplé zázemí pro deštivé dny a projektor na promítání i vybavení na diskotéky. Dále využíváme chatu se zázemím na ošetřovnu. Pro děti je v blízkosti stanů k dispozici  v noci osvětlené splachovací WC a umývárny s pitnou vodou. Samozřejmostí je velké hřiště a ohniště. Na tuto táborovou základnu jezdíme již řadu let, jelikož nám umožňuje zachovat tradiční ráz a kouzlo stanových táborů a maximální kontakt s přírodou a zároveň poskytuje komfortní zázemí, odpovídající našim hygienickým i organizačním požadavkům. Tábořiště je připojeno k elektrické síti, z kapacitních důvodů však nelze dětem dobíjet mobily ani jinou elektroniku.

Doprava

Vlastní doprava dítěte přímo do tábořiště na adresu LDT Nové Heřminovy, 79201 Bruntál.

Strava

Všelijaké čerstvé dobroty nám v kuchyni 6x denně připravují šikovní kuchaři. Naše táborová strava je poctivá, chutná a samozřejmě vyvážená a zdravá, s dostatkem ovoce a zeleniny. Pokud mají děti hlad třeba ještě před spaním, je možnost i druhé lehčí večeře – např. pečivo s pomazánkou. Stejně tak, pokud dítě některou položku z jídelníčku nejí, snažíme se nabídnout alternativu, aby měly děti vždy plná bříška a úsměv na tváři. Děti mají nepřetržite k dispozici nápoje – čaj nebo vodu s ovocným sirupem.

Program

Děti se mohou těšit na pestrý program s tématikou Avengers. Na programu si dáváme velmi záležet, chceme, aby si děti z tábora odnesly maximum zážitků, všestranně se rozvíjely a radovaly se od rána do večera. Program pečlivě vymýšlíme celý rok a vyrábíme si vlastní rekvizity i autorské hry. Program je uzpůsoben malým i větším a potěší srdce každého táborníka. Celým táborem nás provádí poutavý příběh a děj ze světa Marvel. Děti čekají nejrůznější výzvy a putování po planetách z MARVEL UNIVERSE. Ráno začínáme originálními rozcvičkami, kdy se protáhneme, cvičíme jógu, nebo třeba tančíme se superhrdiny a táborovými kamarády. V dopoledním a odpoledním programu se děti seznámí s oblíbenými superhrdiny, čekají je tematické scénky, spousta her a pohybových aktivit, tvoření, luštění nejrůznějších tajných zpráv a šifer. Po večeři zpíváme s kytarou u táborového ohně, promítáme si filmy nebo třeba tancujeme na diskotéce. Tajemná atmosféra po setmění je ideální pro dobrodružné noční hry a také stezku odvahy. Pro děti chystáme také každoročně speciální program jako překvapení (loni například nafukovací atrakce pro superhrdiny a ukázka bojových umění Wing Tsun spojená s kurzem sebeobrany) a výlet.

Mandragora team

Za našimi CAMPY stojí tým špičkových lidí, kteří jsou nejen kvalifikovaní, ale také skvěle sehraní. Tábory děláme srdcem s maximálním nasazením a klape nám to jako švýcarským hodinkám. Děti po celý den hlídají vedoucí a instruktoři, na které se mohou mladí táborníci s čímkoli obrátit. Všichni vedoucí a instruktoři na našich táborech sami vyrostli a nyní s nadšením předávají své zkušenosti mladší generaci. Dětem se maximálně věnujeme, jeden tým o cca 15 dětech mají nastarost vždy 2 dospělí. Počet dospělých na táboře je nadstandardní, což nám umožňuje vytvářet jedinečný program a maximálně se věnovat dětem. Skvělý program garantuje náš programový vedoucí se svými pomocníky.

Na táboře je po celou dobu přitomen zkušený lékař a další zdravotníci, pečující o jakékoli obtíže, které mohou děti v průběhu tábora potkat – klíšťata, vosí bodnutí, odřeniny apod. Zdravotníci také dávkují dětem léky, pokud nějaké užívají. Klidný spánek dětí v tábořišti hlídají noční hlídači.

Mandragora CAMPY jsou pro náš team posláním a moc nás baví. Bavily nás jako děti a jsme šťastní, že baví i naše děti a taky vaše děti.

Hlavní vedoucí letního CAMPU je Ing. Kateřina Lupinská (737 283 870).

Cena zahrnuje

  • ubytování v dvoulůžkových stanech s podsadou
  • kvalitní strava 6 x denně (snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře)
  • pitný režim (24 hod dostupné nápoje)
  • celodenní pestrý program pro děti
  • atrakce a nadstandardní program (např.skákací hrady)
  • výlety
  • odměny, dárky a rekvizity ke hrám
  • dozor zkušených vedoucích
  • přítomnost lékaře/zdravotníka
  • noční ostraha

Někteří zaměstnavatelé či zdravotní pojišťovny přispívají na dětské tábory, rádi vám vystavíme potřebné potvrzení k vyřízení příspěvku.

Pokud má vaše dítě speciální dietní opatření např. intoleranci na lepek, laktózu apod., neváhejte nás kontaktovat, jsme schopni pro vaše dítě jídelníček za příplatek po předchozí domluvě adekvátně přizpůsobit. O závažných alergiích (např. na bodnutí hmyzem nebo u potravinových alergií) jsou rodiče povinni nás předem informovat, možnosti pobytu vašeho dítěte na letním táboře s vámi rádi prodiskutujeme.

Upozorňujeme rodiče, že náš letní CAMP je zotavovací akce, které se mohou zúčastnit pouze děti, kterým jejich pediatr vydá platné a kompletní potvrzení o zdravotní způsobilosti. Na zotavovací akci nelze přijmout dítě např. bez kompletních povinných očkování.

Pořadatel

Mandragora z.s., Na Horečkách 239, Budišovice, IČ: 27020002
Webové stránky: https://www.mandragora.camp/services/letni-avengers-camp/

Kontaktní osoba

Ing. Kateřina Lupinská, info@mandragora.camp, tel.: 737283870

Poloha tábora

Budišovice, 74764
Na Horečkách 239

Fotogalerie