LDT Doubrava - Můj první tábor

Cena:5900 Kč
Druh:Pobytový tábor
Věk:od 5 do 8 let
Ubytování: Budova
Doprava: Vlastní doprava
Zdravotní omezení: Enuréza, Bezlepková

Turnusy

KapacitaObsazenost
1. turnus: 08.07.2023 - 15.07.202350 osob24

Můj první tábor je tábor plný pohádek s režimem upraveným pro děti od 5 do 8 let.

Každý den se malí táborníci ocitnou s nerůznějšími pohádkovými postavami a prožijí s nimi plno nových obrodružství. Za jeden týden děti získají mnoho nových zážitků, kamarádů a zkušeností.

Na táboře vytváříme malé skupiny dětí, chceme se jim maximálně věnovat - nejen si tedy s malými táborníky hrát a podnikat nejrůznější dobrodružství, ale také dohlížet na vhodné oblečení, čištění zubů, plné bříško, čistý zadek a celkovou spokojenost. S dětmi si snažíme vytvořit kamarádský a důvěrný vztah, aby se nebáli kdykoliv a s čímkoliv přijít za svým vedoucím. Táborníky motivujeme k poobědovéme šlofíku, protože pak si tábor užijí ještě víc - nejsou protivní a jsou odpočatí a plní energie - i proto chodí spát okolo deváté hodiny a kdo chce tak ještě dříve. Ti kteří nejsou uanvení a odpočinout si nechtějí, neruší spící táborníky, protože hrají hry s vedoucími ve společenské místnosti. A samozřejmě před jakýmkoliv spinkáním čteme večerníčkovou pohádku. Bez té už si ani vedoucí tábor představit nedokáží. Jelikož je to první tábor pro malého táborníka, tak je to vlastně i první tábor pro rodiče, proto večer přidáváme na facebookovou skupinu fotky z táborového dění, abyste měli přehled.

Ve stejném termínu a na stejném místě probíhá také Aktivně pohybový tábor, který je vhodný pro děti od 9 do 17 let. S táborníkem tak můžete poslat i staršího sourozence a mladší tak může mít dobrý pocit, že tam někde ten starší brácha nebo ségra je. Zároveň nějaký čas mohou trávit na táboře spolu.

Ubytování

Táborníci jsou ubytováni na budovách ve čtyř a pětilůžkových pokojích s ložním prádlem, na chodbách se nacházejí splachovací toalety a sprchy. Stravování probíhá šestkrát denně v jídelně, kde se o bříška všech účastníků starají zkušené kuchařky, které dokáží spolu se zdravotníkem připravit a dohléhnout i na kdejaké diety. K aktivitám využíváme stoly na stolní tenis, několik venkovních hřišť na fotbal, volejbal, basketbal a baseball a samozřejmě les, který začíná už pod táborem. Při nepříznivém počasí využíváme společenské místnosti. Kdyby někoho (snad ne!) postihla nějaká nemoc nebo se stal úraz, postará se o něj zkušený zdravotník na své zdravotce. K prožití té pravé táborové atmosféry vybízí i dvě velká ohniště, kde to po setmění zavoní opečenými špekáčky a uši upoutá zpěv táborníků v doprovodu kytary. A když nám vyjde pravé letní počasí, oblečeme plavky a vyrazíme k bazénu nebo k nedalekému rybníku. Více o nás a o táboře včetně fotek najdete na našem webu www.doubrava3.cz

Přihlášku, další pořádané turnusy a informace o táboře i o vedoucích najdete na našich stránkách www.doubrava3.cz

Zdravotní omezení a diety

Zdravotní nebo dietní omezení nebývá problémem, napište nám o zdravotních problémech mail (ldt.doubrava@gmail.com) nebo nám to zavolejte (+420 737 903 659). Určitě se dokážeme nějak domluvit.

Cena

Cena táborného je bez množstevní a věrnostní slevy. Bližší informace najdete na www.doubrava3.cz

Pořadatel

Doubraváci z.s., Stará Říše ev. č. 13, Stará Říše, IČ: 10753486
Webové stránky: http://www.doubrava3.cz/

Kontaktní osoba

Bc. Petr Javůrek, ldt.doubrava@gmail.com, tel.: 737903659

Poloha tábora

,

Fotogalerie