LDT Doubrava - Harry Potter

Cena:5900 Kč
Druh:Pobytový tábor
Věk:od 5 do 17 let
Ubytování: Budova
Doprava: Vlastní doprava
Zdravotní omezení: Enuréza, Bezlepková

Turnusy

KapacitaObsazenost
1. turnus: 20.07.2024 - 27.07.2024100 osob35

Letní dětský tábor Doubrava s Celotáborovou hrou Harry Potter je vhodný pro děti od 5 do 17 let.

Představte si, že se táborový areál zahalí pod neviditelný plášť a za zvuku oné známé melodie se přesune do světa čar a kouzel. Táborníci v barvách svých kolejí spolu se svými prefekty zažijí dobrodružství jaké Doubrava nepamatuje.

Ubytování

Táborníci jsou ubytováni na budovách ve čtyř a pětilůžkových pokojích s ložním prádlem, na chodbách se nacházejí splachovací toalety a sprchy. Stravování probíhá šestkrát denně v jídelně, kde se o bříška všech účastníků starají zkušené kuchařky, které dokáží spolu se zdravotníkem připravit a dohléhnout i na kdejaké diety. K aktivitám využíváme stoly na stolní tenis, několik venkovních hřišť na fotbal, volejbal, basketbal a baseball a samozřejmě les, který začíná už pod táborem. Při nepříznivém počasí využíváme společenské místnosti. Kdyby někoho (snad ne!) postihla nějaká nemoc nebo se stal úraz, postará se o něj zkušený zdravotník na své zdravotce. K prožití té pravé táborové atmosféry vybízí i dvě velká ohniště, kde to po setmění zavoní opečenými špekáčky a uši upoutá zpěv táborníků v doprovodu kytary. A když nám vyjde pravé letní počasí, oblečeme plavky a vyrazíme k bazénu nebo k nedalekému rybníku. Více o nás a o táboře včetně fotek najdete na našem webu www.doubrava3.cz

Přihlášku, další pořádané turnusy a informace o táboře i o vedoucích najdete na našich stránkách www.doubrava3.cz

Zdravotní omezení a diety

Zdravotní nebo dietní omezení nebývá problémem, napište nám o zdravotních problémech mail (ldt.doubrava@gmail.com) nebo nám to zavolejte (+420 737 903 659). Určitě se dokážeme nějak domluvit.

Cena

Cena táborného je bez množstevní a věrnostní slevy. Bližší informace najdete na www.doubrava3.cz

Pořadatel

Doubraváci z.s., Stará Říše ev. č. 13, Stará Říše, IČ: 10753486
Webové stránky: http://www.doubrava3.cz/

Kontaktní osoba

Bc. Petr Javůrek, ldt.doubrava@gmail.com, tel.: 737903659

Poloha tábora

Stará Říše, 58867
Stará Říše

Fotogalerie