LDT Doubrava - Aktivně pohybový tábor

Cena:5900 Kč
Druh:Pobytový tábor
Věk:od 9 do 17 let
Ubytování: Budova
Doprava: Vlastní doprava
Zdravotní omezení: Enuréza, Bezlepková

Turnusy

KapacitaObsazenost
1. turnus: 06.07.2024 - 13.07.202450 osob24

Aktivně pohybový tábor je vhodný pro děti od 9 do 17 let, které baví pohyb nebo zkoušet nové aktivity.

Tábor není jen pro sportovce, ale pro dětí, které baví být aktivní. Program se zaměřuje na tradiční i netradiční druhy sportů a her, které jsou vždy přizpůsobeny věku, schopnostem a dovednostem jednotlivých táborníků. Na táboře klademe velký důraz na pozitivní vnímání ostatních účastníků ve skupině, vzájemnou úctu, týmového ducha a hlavně férovost. Zároveň se jedná o klasický tábor, kde si večer u ohně opečeme špekáčky, zazpíváme a v případě příznivého počasí zažijeme i noc pod širákem.

Ve stejném termínu a na stejném místě probíhá také Můj první tábor, který je vhodný pro děti od 5 do 8 let. S táborníkem tak můžete poslat i mladšího sourozence a mladší tak může mít dobrý pocit, že tam někde ten starší brácha nebo ségra je. Zároveň nějaký čas mohou strávit na táboře spolu.

Ubytování

Táborníci jsou ubytováni na budovách ve čtyř a pětilůžkových pokojích s ložním prádlem, na chodbách se nacházejí splachovací toalety a sprchy. Stravování probíhá šestkrát denně v jídelně, kde se o bříška všech účastníků starají zkušené kuchařky, které dokáží spolu se zdravotníkem připravit a dohléhnout i na kdejaké diety. K aktivitám využíváme stoly na stolní tenis, několik venkovních hřišť na fotbal, volejbal, basketbal a baseball a samozřejmě les, který začíná už pod táborem. Při nepříznivém počasí využíváme společenské místnosti. Kdyby někoho (snad ne!) postihla nějaká nemoc nebo se stal úraz, postará se o něj zkušený zdravotník na své zdravotce. K prožití té pravé táborové atmosféry vybízí i dvě velká ohniště, kde to po setmění zavoní opečenými špekáčky a uši upoutá zpěv táborníků v doprovodu kytary. A když nám vyjde pravé letní počasí, oblečeme plavky a vyrazíme k bazénu nebo k nedalekému rybníku. Více o nás a o táboře včetně fotek najdete na našem webu www.doubrava3.cz

Přihlášku, další pořádané turnusy a informace o táboře i o vedoucích najdete na našich stránkách www.doubrava3.cz

Zdravotní omezení a diety

Zdravotní nebo dietní omezení nebývá problémem, napište nám o zdravotních problémech mail (ldt.doubrava@gmail.com) nebo nám to zavolejte (+420 737 903 659). Určitě se dokážeme nějak domluvit.

Cena

Cena táborného je bez množstevní a věrnostní slevy. Bližší informace najdete na www.doubrava3.cz

Pořadatel

Doubraváci z.s., Stará Říše ev. č. 13, Stará Říše, IČ: 10753486
Webové stránky: http://www.doubrava3.cz/

Kontaktní osoba

Bc. Petr Javůrek, ldt.doubrava@gmail.com, tel.: 737903659

Poloha tábora

Stará Říše, 58867
Stará Říše

Fotogalerie