Jak vycvičit draka I.

Cena:4700 Kč
Druh:Pobytový tábor
Věk:od 7 do 15 let
Ubytování: Chatky
Doprava: S dopravou, Vlastní doprava (Organizovaná autobusová, z Ostravy, Opavy, Krnova /vlastní)
Zdravotní omezení: Bez omezení, Cukrovka, Bezlepková

Turnusy

KapacitaObsazenost
1. turnus: 04.08.2024 - 12.08.202480 osob40

Vítejte ve Zlatohorském Blpu! Jsme vikingové. Máme rádi lov, rybolov a malebné západy slunce. Jenom nás trochu trápí škůdci. Na většině míst mají myši nebo komáry… my tu máme DRAKY.

Už po staletí se vikingové snaží draky zabíjet a to stejné by nejraději udělal i Škyťák, mladý a jediný syn náčelníka, který se chce jako jeho otec stát slavným drakobijcem.

Nikdo, ani sám Škyťák, by proto nečekal, že se mu podaří ulovit nejobávanějšího draka, kterého žádný viking jaktěživ neviděl - Nočního Běsa! Stane se však něco nečekaného, Škyťák draka nezabije, ale stane se jeho kamarádem a dokonce i dračím jezdcem!

Škyťák se proto pomalu pokouší ostatním vikingům ukázat, že zabíjet draky by byla obrovská chyba. Vše se pak zamotá, a najednou musí Škyťák se svými kamarády zachránit nejenom draky, ale i vikingy a celý Blp. Škyťák je sice nezmar a s lecčím si sám poradí, ale na tohle potřebuje každou pomocnou ruku, nohu, křídla nebo právě Tebe!

Tak si koukej osedlat svého draka nebo nastoupit v létě do autobusu směr Zlaté Hory, protože se na tebe těšíme s partou super vedoucích, spoustou nových kamarádů a hlavně s draky! Užijeme si spoustu legrace, budeme si hrát, blbnout a sportovat - ale hlavně zažijeme opravdické dobrodružství!

Blpu a drakům zdar!

Náčelnice Anetka a Janička

Pořadatel

Dětská agentura z.s., Vyhlídalova 2114/9, Opava, IČ: 26648971
Webové stránky: http://www.detska-agentura.cz

Kontaktní osoba

Vojtěch Chalupa, info@detska-agentura.cz, tel.: 731806800

Poloha tábora

Opava, 746 01
Vyhlídalova 2114/9

Fotogalerie