Pobytový HARRY POTTER tábor - Vězeň z Azkabanu

Cena:3200 Kč
Druh:Pobytový tábor
Věk:od 11 do 17 let
Ubytování: Chatky, Budova
Doprava: Vlastní doprava
Zdravotní omezení: Bez omezení, Bezlepková

Turnusy

KapacitaObsazenost
1. turnus: 01.08.2024 - 04.08.202440 osob6

Pobytové tábory pro děti ve věku 11-17 let v Gutech u Třince

Čtyřdenní tábor pro všechny náctileté. Tábor strávíme pod Beskydy v domu PZKO v Gutech, kde děti budou spát na poschoďovkách v pokojích a v chatkách. Bude to intenzivní víkend plný tématických her, sportu, kreativity, učení novým věcem, ale hlavně zábavy. Celotáborová hra a programy se přílíš neliší od těch z příměstských táborů, tady se však dočkáme i nočních her, bojovek nebo třeba oblíbeného táboráku. Pro děti bude zajištěna strava 5x denně (ve čtvrtek bez snídaně a v neděli bez večeře) a pitný režim. Děti budou pod dozorem zkušených vedoucích.

Cena: 3200 Kč

zahrnuje: stravu (3x snídaně a večeře, 4x oběd, 8x svačina), pití (voda, šťáva, čaj), ubytování, kouzelnická hůlka, vybavení, personál

nezahrnuje: tričko (fakultativní doplatky v hotovosti na táboře)

 

Vězeň z Azkabanu

Vyrážíme do Školy čár a kouzel v Bradavicích, kde strávíme čtyři dny plné intenzivní výuky kouzelnického umění. Navštívíme výrobce hůlek Ollivandera, u kterého každý nabyde vlastní kouzelnickou hůlku. Kouzelný klobouk nás rozřadí do kolejí Nebelvír, Havraspár, Mrzimor a Zmijozel, pro které budeme sbírat body s cílem vyhrát Školní pohár. Co se však stane, když se jednou v Denním věštci objeví zpráva o úniku jednoho vězně z Azkabanu? Snad se nebude třeba čeho bát. Bradavice jsou přece nejbezpečnějším místem na světě. Budeme tak moci dny klidně trávit na hodinách lektvarů či obrany proti černé magii, pečovat o magické tvory ze Zapovězeného lesa, nebo hrát famfrpál.

Avšak pozor na rozrůstající se zlo a smrtijeda, který utekl z Azkabanu!

Pořadatel

Tábory FUNTASIA, Oldřichovice 904, Třinec, IČ: 19747969
Webové stránky: http://www.funtasia.cz

Kontaktní osoba

Agata Gryczová, funtasia.tabory@gmail.com, tel.: 723245475

Poloha tábora

Třinec-Smilovice u Třince, 739 55
Guty 76

Fotogalerie