Toy Story I.

Cena:4700 Kč
Druh:Pobytový tábor
Věk:od 7 do 15 let
Ubytování: Chatky
Doprava: S dopravou, Vlastní doprava (Organizovaná autobusová, z Ostravy, Opavy, Krnova /vlastní)
Zdravotní omezení: Bez omezení, Cukrovka, Bezlepková

Turnusy

KapacitaObsazenost
1. turnus: 04.08.2024 - 12.08.202480 osob20

Není to tak dávno, co měl každý z nás nějakou hračku, se kterou si hrál. Celou tu dobu žijeme v domnění, že jakmile si s hračkami dohrajeme a jdeme spát, jdou spát s námi. To jen ti vyvolení, mezi které můžeš patřit i Ty, ví, že za zavřenými dveřmi se odehrává příběh Toy Story, kde hračky ožívají!

Kovboj Woody je oblíbená hračka malého Andyho. Jednoho dne se mezi Andyho hračkami nově objeví i kosmonaut Buzz Rakeťák. Buzz, který stále věří, že je opravdový kosmonaut a ne hračka, začne pomalu a nevědomky přebírat roli Andyho oblíbence.

Nešťastnou náhodou se Woodymu povede shodit Buzze z okna. Ostatní hračky si myslí, že se Woody chtěl Buzze jednoduše zbavit, to ale přece není pravda! Proto se ho Woody vydává zachránit.

Buzze a Woodyho čeká dobrodružství plné různých překážek a nebezpečí. Vydej se s námi pomoct hračkám v krásném Jeseníku, s partou úžasných vedoucích si užiješ spoustu legrace, budeme si hrát a blbnout a hlavně zažiješ hromadu zábavy s novými kamarády. Ať už jsi velký nebo malý, sbal si svých pět švestek a hlavně nezapomeň své oblíbené hračky, dobrou náladu a pojď si s námi užít nezapomenutelně skvělý tábor! Protože kdo by nechtěl být u toho, když hračky ožívají?!

Kouzelným světem hraček Tě provedou zkušené znalkyně nejen hraček a pohádek

Anetka a Janička!

Pořadatel

Dětská agentura z.s., Vyhlídalova 2114/9, Opava, IČ: 26648971
Webové stránky: http://www.detska-agentura.cz

Kontaktní osoba

Vojtěch Chalupa, info@detska-agentura.cz, tel.: 731806800

Poloha tábora

Opava, 746 01
Vyhlídalova 2114/9

Fotogalerie