Airsoft Contractors - AIRSOFTOVÉ TÁBORY

Cena:5370 Kč
Druh:Pobytový tábor
Věk:od 12 do 18 let
Ubytování: Chatky, Budova, Vlastní stany
Doprava: S dopravou, Vlastní doprava
Zdravotní omezení: Bez omezení

Turnusy

KapacitaObsazenost
1. turnus: 29.06.2024 - 06.07.202440 osob0
2. turnus: 06.07.2024 - 13.07.202440 osob0
3. turnus: 27.07.2024 - 03.08.202440 osob0

O programu

Účastníci tábora stráví podstatnou část dne airsoftovými hrami. To se však neobejde bez bezpečnostní instruktáže, kde se táborníci seznámí s bezpečnou manipulací se zbraněmi a s povinností tyto zásady dodržovat. Dále se táborníci naučí základy oprav, údržby a čištění zbraní. Mimo jiné se táborníci musí připravit i na méně komfortní situace, jako jsou ranní rozcvičky nebo noční poplachy a hlídky. Během výcviku se táborníci seznamují s vojenskými taktikami a formacemi, a s jejich aplikací při airsoftových bitvách. Na střelnici si pak mohou vyzkoušet střelbu na pohyblivé nebo stacionární cíle.

Jednotlivé airsoftové akce probíhají v dopoledních i odpoledních hodinách. Konají se také celodenní a noční akce. Kromě základních bitev, kde budou bojovat čety a roty proti sobě, si táborníci také vyzkouší bitvy s obsazováním a následným udržením určených oblastí, bitvy v jednotlivých četách nebo rotách, a to v malých i velkých bitevních oblastech. Udržení VIP osoby naživu, přesun s raněnou osobou, práce s mapami, orientace a pohyb v neznámém prostoru a terénu a mnoho dalšího. Obtížnost jednotlivých bitev se postupně zvyšuje.

O zbraních

Každý účastník si může přivézt svoji vlastní airsoftovou zbraň (manuální, plynovou, elektrickou, ne HPA), případně více zbraní. Počet zbraní volte s ohledem na složitost dopravy na akci a hlavně na nutnost a využití zbraní při jednotlivých misích. Účastníkům bude z důvodu bezpečnosti přeměřena úsťová rychlost. Zbraně budou z důvodu bezpečnosti každý den ukládány a uzamčeny ve skladu a vydávány před jednotlivými akcemi, při nutnosti bojové pohotovosti a připravenosti, střelbě na střelnici nebo při teoretické a praktické výuce s nutností manipulace se zbraněmi.

Pořadatel

Airsoft Contractors z.s., Vrchovina 22, Sychrov, IČ: 11823011
Webové stránky: http://www.airsoftcontractors.cz

Kontaktní osoba

Ing. Michal Umlauf, info@airsoftcontractors.cz, tel.: 776400464

Poloha tábora

,