PIRÁTI Z KOSOVIKU - CHATOVÝ TÁBOR KOSOV U ZÁBŘEHA NA MORAVĚ

Cena:5990 Kč
Druh:Pobytový tábor
Věk:od 6 do 16 let
Ubytování: Chatky
Doprava: S dopravou, Vlastní doprava (Odjezdy z Litovle, Olomouce a Mohelnice)
Zdravotní omezení: Bez omezení, Cukrovka, Jiná omezení, Bezlepková

Turnusy

KapacitaObsazenost
1. turnus: 01.07.2023 - 10.07.2023130 osob60

Program: Záhady, napětí a dobrodružství to vše se skloubí v jedno velké tajemství. Toto všechno si můžeme společně vyzkoušet a zažít během desetidenního pobytu v našem Kosoviku. Parta těch nejvychytralejších pirátů v čele s Renčou vás naučí, jak se vyhnout nesnázím, vyhrát v kartách, vyvlíknout se ze spárů čarodějů i nadpozemských bytostí a získat poklad. Ovšem pro každého znamená poklad něco jiného!

Chatový tábor Kosov u Zábřeha na Moravě

Popis: jedná se o vyhledávané táborové středisko asi 7 km za Zábřehem na Moravě. Areál má výhodu super zázemím i pro špatné počasí. Má vlastní budovu se sály, klubovny, chatky, hřiště na volejbal, fotbal, stolní tenis, šipky, hřiště na plážový volejbal, vlastní krytý bazén, kulečník, pískoviště a jiné. Je obklopen krásnou přírodou s možností výletů do okolí. Jedna z priorit tohoto zařízení je vlastní kulturní dům přímo v areálu.

Stravování: plná penze s pitným režimem - domácí strava 5x denně.

Ubytování: 4lůžkové chatky s elektřinou, vybavené peřinami nebo spacákem a povlečením.( možné si vzít i vlastní) Budova a společné sociální zařízení(dámské po rekonstrukci).

Termín: 1.7.- 10.7. 2023 (10 dní)  Cena: 5990 Kč věk: 7-16 let

V ceně: 9x nocleh, 10x strava s pitným režimem, programové zajištění, doprava z Olomouce, Litovle a okolí, využití krytého bazénu, odměny pro děti, pojištění CK, DPH, programoví hosté a zdravotní dozor. Hromadná doprava z Olomouce, Litovle, Mohelnice.

Poznámka: možnost i individuální dopravy

- vlakem do Zábřehu, přestoupit na bus směr Hoštejn a vystoupit na zastávce Kosov

- autem směr ze Zábřehu na Moravě na Hoštejn, Kosov se nachází asi 10 min. cesty mezi těmito obcemi. Tábor je po levé straně.

Pojištění: 200 Kč / 10denní turnus. Jedná se o pojištění proti stornu - Uniqa - trvalé následky úrazu, zavazadel a storna (v případě, že dítě nenastoupí kvůli nemoci na tábor) - nutno sjednat při objednávce tábora!

Pořadatel

CK Viktor Kohout s.r.o., Bezručova 923/11, Litovel, IČ: 2287951
Webové stránky: https://www.taborybavi.cz/chatovy-tabor-kosov-u-zabreha-na-morave-pirati-z-kosoviku-2752.html

Kontaktní osoba

Viktor Kohout, info@bavi.cz, tel.: 585342300

Poloha tábora

Kosov 84, 78901
Kosov 84

Fotogalerie