Tábor pro rodiče a prarodiče s dětmi

Cena:3990 Kč
Druh:Pobytový tábor
Věk:od 1 do 99 let
Ubytování: Chatky, Budova
Doprava: Vlastní doprava
Zdravotní omezení: Jiná omezení, Bezlepková

Turnusy

KapacitaObsazenost
1. turnus: 21.08.2023 - 26.08.2023120 osob62

Velmi oblíbená aktivní rekreace pro nejen rodiče s dětmi: Chcete se na chviličku vrátit do dětských let? Nebo si nejste jistí, zda je vaše dítě již připravené jet na tábor úplně samo? Pak právě pro vás jsou určeny tábory pro rodiče či prarodiče s dětmi (min. 1 - maminka, tatínek, babička, dědeček) s dobrovolným celodenním „táborovým“ programem pro děti i dospělé a někdy i odpočinkem pro rodiče či prarodiče. Ale většinou se nám podaří dospěláky zatáhnout do her. Nemusíte se starat o program ani stravu - vše uděláme za Vás!

Popis: jedná se o rekreační středisko složené z hlavní budovy a chatových srubů. V areálu hřiště, stolní tenis, skákací hrádek, dětské hřiště, pískoviště, klubovna, společenská místnost s kulečníkem, malým dětským koutkem a společné sociální zázemí. Koupání ve vlastním krytém bazénu. V okolí Rešovské vodopády, ZOO Olomouc, Rapotín- Veterán muzeum, Dolní Morava- stezka v oblacích a nejdelší visutý most světa, krásná příroda... možnost individuálních výletů.

Ubytování: chatky s elektřinou (2 a 4lůžkové) a částečně v budově, společné sociální zařízení ( dámské po rekonstrukci)

Program: celotáborová hra je opět překvapením... velmi oblíbená aktivní rekreace.

Letní tábory pro rodiče s dětmi jsou pobyty s nabitým programem, hrami, soutěžemi, zájmovými kroužky, bojovkami, diskohrátky a karnevalem. Hry a soutěže mají za cíl pobavit a odreagovat dospěláky od práce a povinností a seznámit se s novými lidmi. Tyto letní pobyty probíhají v příjemným a udržovaným táborovým středisku s možností ubytování i ve zděné budově (na tábor mírně komfort rodinné dovolené) nebo chatce (táborový zážitek). Opět to bude nové s novými nápady. Pokud nevíte, kam na dovolenou, tak to máte jasné! :-) Animační programy pro děti i dospělé - tábory, kde na programu jsou dětské soutěže a hry, výlety do okolí, koupání, zábavné sportovní aktivity, karneval a různé výtvarné, rukodělné, taneční a jiné kroužky. Účast rodičů na programu je dobrovolná - možnost odpočinku a relaxace. Diskotéky, kytara, táborák, výlety, video projekce, fesťák či Kosov hledá talent, Pevnost Boyard…a grilování na terase, a motivující celotáborová hra. Silná a „spravedlivá” parta s Ó velkým, Drak-Huš a jejich partou je připravena se do vás pustit. Spravedlivé hry, akční nabídky a sázky se právě připravují!

Celou dobu je k dispozici: vyhřívaný vnitřní bazén, dětské hřiště s pískovištěm, druhé větší hřiště na středisku, vybavení na sporty s možností zapůjčení (míče, stolní tenis, kulečník, šipky, badminton, líný tenis... Možnost úpravy stravy dle různých omezení (alergie na lepek, laktózu atd.) Bar s možností koupit něco dobrého na zub- otevřen jen v době, kdy není program!!!

Cena: 4890 Kč, děti 2-11,99 let 3990 Kč, děti do 1,99 let bez nároku na lůžko zdarma

V ceně: 5x nocleh, 5x strava - 4x denně s pitným režimem (snídaně ve formě bufetových stolů), programové zajištění, odměny, bazén, využití dětského koutku, skákacím mini hradem, programoví hosté...

Pořadatel

CK Viktor Kohout s.r.o., Bezručova 923/11, Litovel, IČ: 2287951
Webové stránky: https://www.bavi.cz/zajezdy/tabor-pro-rodice-a-prarodice-s-detmi-aktivni-dovolena-v-kosove-2-turnus-2808.html

Kontaktní osoba

Viktor Kohout, info@bavi.cz, tel.: 585342300

Poloha tábora

Kosov 55,
Kosov 55

Fotogalerie