Mágové krále Artuše - tábor SVAMP 2023

Cena:4600 Kč
Druh:Pobytový tábor
Věk:od 8 do 15 let
Ubytování: Stany s podsadou
Doprava: Vlastní doprava
Zdravotní omezení: Bez omezení

Turnusy

KapacitaObsazenost
1. turnus: 16.07.2023 - 29.07.202350 osob50

Anglie je rozpolcená, král Artuš postavil starobylou magii mimo zákon a ti, kdo ji budou nadále provozovat budou potrestáni. Ne každý však uposlechl královský rozkaz, mnozí rytíři kulatého stolu tajně schovávají svoje magické spojence a samotná králova sestra Morgana vede neohrožený odboj. A co Merlin, přidá se na stranu svého krále nebo vyslyší volání magických soukmenovců? A budou se muset Guinevera a Lancelot opět rozhodovat mezi láskou a povinností?

Všichni budou muset volit. Kterou stranu si vybereš ty? Nebo je možné dojít smíru a společně usednout ke kulatému stolu?

Zažijte s námi opět dobrodružství, tentokrát v dávné Anglii, zahalené mlhami z Avalonu, kde se stírá hranice mezi pohádkami a skutečností, mezi mýty a historií.

 

Sdruženi SVAMP

Jak už sám název napovídá(SVAMP - Sdružení volnočasových aktivit pro mládež ...a přátele), zabýváme se pořádáním klasických dětských táborů, kde hlavní část programu tvoří celotáborová etapová hra. Tato etapová hra je doplněna dalšími dílčími aktivitami, které k táborům neodmyslitelně patří. Snažíme se o to, aby děti poznaly život v přírodě, aby se naučily postarat samy o sebe a aby zvládly různorodý kolektiv, jenž jim nabízí nová přátelství. Hlavní však je, aby se vracely domů nadšené a plné nových, nevšedních zážitků.

 

Prostředí a ubytování

Tábor se nachází v krásném areálu Kuželka v těsné blízkosti lesa v obci Hájemství nedaleko Dvora Králové.

K dispozici je 30 klasických podsadových stanů a dvě chaty. Celková kapacita tábořiště je 80 osob. Dále se zde nachází dobře vybavená kuchyně, klubovna a jídelna, která se dá v nepříznivém počasí uzavřít. Sociální zařízení plně odpovídá hygienickým požadavkům pro stanové tábory (splachovací WC, sprchy s elektricky ohřívanou vodou). Tábor je napojen na veřejný vodovod i elektrickou síť.

Areál tábora tvoří rozlehlá louka, která je po celém obvodu oplocená, což zvyšuje bezpečnost dětí. Přímo v tábořišti se nacházejí dvě hřiště pro míčové hry a ohniště. Nedaleko tábora je přírodní koupaliště Svatá Kateřina a krásné arboretum.

Doprava na tábor je individuální. Díky tomu, že rodiče přivezou své dítě do tábora sami, mají možnost se seznámit s prostředím, kde bude jejich dítě trávit část prázdnin. Stejně tak mají možnost se seznámit s hlavní vedoucí, zdravotnicí a samozřejmě i s dalšími vedoucími, kteří se budou o děti po čtrnáct dní starat.

Pořadatel

Zapsaný spolek SVAMP, Gallova 1168, Kostelec nad Orlicí, IČ: 22850902
Webové stránky: http://www.sdruzeni-svamp.cz/

Kontaktní osoba

Petr Hron, sdruzeni.svamp@gmail.com, tel.: 725 779 445

Poloha tábora

Vítězná, 544 01
Hájemství 1

Fotogalerie