Bezva tábor Miličín

Cena:10590 Kč
Druh:Pobytový tábor
Věk:od 6 do 17 let
Ubytování: Chatky, Stany s podsadou
Doprava: S dopravou (autobusem z Prahy)
Zdravotní omezení: Bez omezení, Bezlepková

Turnusy

KapacitaObsazenost
1. turnus: 15.07.2023 - 05.08.2023120 osob85

Náš dětský tábor nabízí od každého trochu. Spolu s vedoucími budou děti řešit různé záhady a užívat si hry a dobrodružství v lese i v táboře. Děti si tu určitě vytvoří nezapomenutelné zážitky a nové kamarády.

 

NÁŠ TÁBOR:

Tábor je umístěn na klidném místě, na louce, obklopen lesem, který zasahuje částečně do prostoru, kde jsou umístěny chaty a ostatní provozní budovy. Ubytování je v chatách pro 4 a ve stanech pro 2 osoby.K vybavení tábora patří soc. zařízení, ošetřovna, klubovna, jídelna atd. K dispozici jsou 2 hřiště na volejbal a travnaté hřiště na fotbal (softball). Rybník, který je součástí tábora, umožňuje koupání a další vodní hry(využití lodí), včetně prostoru pro malé děti (neplavce). Další možnost koupání je ve 2 dalších rybnících, které jsou nedaleko od tábora.

 

Tábor, kde najdete od každého trochu. Vaše děti si tu užijí spousta zábavy, nadupaný program, ale i relaxaci u rybníka či v lese. S vedoucími budou děti řešit různé záhady, které jsou spjaté s celotáborovou hrou, ale užijí si i sportovní aktivity, radovánky u vody a výlety do okolních míst.

 

Tábor je pro děti ve věku 6-17 let

Typ ubytování: Chatky se 4 lůžky, pro starší děti stany s podsadou se 2 lůžky

 

CENA TÁBORA ZAHRNUJE:

Stravu 6x denně, pitný režim, cestovné z Prahy (Modřany) a zpět, ubytování, profesionální výchovný a zdravotnický personál, zapůjčení sportovního vybavení, exkluzivní celotáborový program

 

PROGRAM TÁBORA:

Náš táborový program je vymyšlený tak, aby se děti na táboře nenudili. Nad programem strávíme spoustu času, abychom udělali dětem radost a další rok se k nám vrátili. Obsahuje spoustu aktivit, které se jsou námi vymyšlené, takže je nenajdete nikde jinde.

 

Během dne mají děti oddílové programy, které jsou vymyšlené jejich vedoucími. Jsou tedy předem promakané, předem připravené a i naučné.

 

Další zajímavou aktivitou na našem táboře je celotáborová hra, která je každý rok jiná. Děti mezi sebou soutěží a poznávají se. Celotáborovou hru se snažíme vždy pojmout velmi netradičně a proto jsme již měli třeba Hvězdnou bránu, Hunger Games, Nekonečný příběh, Hollywood a další..

Pořadatel

Duha Bezva tábor, Levského 3222/3,, Praha, IČ: 75067161
Webové stránky: https://www.bezvatabor.com/

Kontaktní osoba

Ngomy Stránská, info@bezvatabor.com, tel.: 722180411

Poloha tábora

Táborová osada Miličín, 14900
Táborová osada Miličín